Hevige explosie en brandstichting auto in Doorwerth in Opsporing Verzocht

25 mrt , 22:38 112
20241208 123841
112Nieuws Wageningen e.o.

Doorwerth - Onze gemeente haalt niet vaak het misdaadprogramma Opsporing Verzocht maar vanavond was het zover: de explosie en brandstichting in de nacht van 7 op 8 december aan de Richtersweg kwam in het programma van de AvroTros voor.

Men is nog altijd op zoek naar het waarom en door wie.

Informatie gezocht

Eerder riep de politie hier al toe op, dat publiceerde Renkum Nieuws ook maar dat mocht schijnbaar niets baten. Er wordt nu landelijk gezocht naar informatie. Woon jij hier in de buurt, weet je iets en heb je niet eerder je mond open gedaan? Dan wordt het nu misschien wel eens tijd. De slachtoffers zullen je dankbaar zijn.

Melden kan ook anoniem via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800 – 7000 of online via meldmisdaadanoniem.nl.  

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].