
Wolfheze - Langs de A50 bij het Heelsumsepad in Wolfheze is op een afgesloten parkeerplaats zaterdag 27 december aan het begin van de middag een overleden persoon aangetroffen.
Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse na de melding.
Het lichaam werd gevonden langs de snelweg A50, ter hoogte van Wolfheze. Door het incident ontstond verkeershinder op de A50 richting Oss en op de A12 bij knooppunt Grijsoord richting Utrecht.
Er wordt onderzoek gedaan naar de identiteit van de overledene en de doodsoorzaak.

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
