Surveillerende agent ruikt gas op de Bellevue en schakelt brandweer in

13 mei , 16:37 112
20250513 133522
112 Nieuws Wageningen eo

Renkum - In de kelder van een voormalig Chinees Indisch restaurant op de Bellevue is een gaslek ontstaan. Brandweer Bennekom kwam ter plaatse om metingen te verrichten.

De metingen gaven veel te hoge waarden aan.

Onveilig

De brandweer vond het te onveilig om het pand te betreden. De straat werd afgesloten met linten. Liander verrichtte aan de buitenkant werkzaamheden om het lek te dichten. De Bellevue was in beide richtingen afgesloten. Bijzonder is wel dat er een gasmeter in het pand hangt maar er zijn zijn geen toevoer leidingen te vinden.

Een agent die een surveillance ronde om het pand deed ontdekte de geur. In het pand zouden regelmatig kinderen spelen. Tevens zou er iemand in slapen.

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].