Dreijenseweg afgesloten van 6 juli tot en met 17 juli

06 jul , 17:07Gemeente
2026-07-06_17h03_58
Google Maps
ARNHEM/OOSTERBEEK - Van maandag 6 juli tot en met vrijdag 17 juli 2026 is de Dreijenseweg afgesloten vanwege werkzaamheden. De gemeente Arnhem voert werkzaamheden uit aan het asfalt.
De werkzaamheden staan gepland van maandag 6 juli tot en met vrijdag 17 juli 2026. De Dreijenseweg is tijdens de werkzaamheden afgesloten voor verkeer. Houd rekening met extra reistijd.

Vragen over de werkzaamheden of de bereikbaarheid?

Neem dan contact op met de gemeente Arnhem via 0800 - 1809.

♦♦♦

  • Blijf op de hoogte via Facebook, Instagram of via de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
  • Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
Appbanner
loading

Loading articles...

Loading