Renkum Verbindt is nieuw in de gemeente maar in andere gemeenten, onder andere in Ede en Overbetuwe, bestaat al zoiets. Elk woonadres krijgt een bedrag om aan een goedgekeurd initiatief te geven.
In de gemeente Renkum is dat een waardecheque van €7,50 die vanaf 24 februari bij iedereen op de deurmat valt.
In Overbetuwe heet het Overbetuwe Doet, in Ede, Ede Doet maar in Renkum kiezen ze voor 'Verbindt'. Toch komt het allemaal op hetzelfde neer: inwoners krijgen en bepaalt bedrag in handen, middels een cheque, die ze aan een initiatief naar keuze kunnen geven. Op Renkum staat nu 2 initiatieven maar je zou even in Ede of Overbetuwe kunnen gaan kijken, daar loopt het al wat langer: Overbetuwe Doet, Ede Doet. Er staan ook verslagen op van initiatieven die inmiddels afgelopen en afgerond zijn.
Je ziet, er staat van alles tussen. Maar je initiatief moet eerst wel goedgekeurd worden. Daar zijn diverse regels voor. Heb jij ook een idee, toets deze dan eerst aan deze regels. Voldoet jou w idee daaraan, meld je dan aan. Wordt het goedgekeurd, dan wordt jouw initiatief op de website van Renkum Verbindt gezet en kunnen je mede-inwoners hun cheque doneren met een maximum van €5000.- wat per initiatief gedoneerd mag worden.
Kom op dinsdag 1 april naar de feestelijke aftrap van Renkum Verbindt! Je bent van harte welkom vanaf 19:00 uur in MFC Doelum, Hogenkampseweg 45 in Renkum. Deze avond legt de gemeente uit hoe Renkum Verbindt werkt en geven ze tips hoe je met succes een initiatief kunt aanmelden.
Neem je waardebon mee die je vanaf 24 maart ontvangt. Want dan kann de gemeente je ook helpen om je waardebon te geven aan het initiatief van één van jouw buren op renkumverbindt.nl.
Klik hier en meld je aan. Hier kun je ook inschrijven op nieuwsbrieven zodat je op de hoogte kunt blijven van initiatieven in jouw dorp.
Voor advies of hulp bij je initiatief neem je contact op met de regisseurs via: [email protected] of (026) 33 48 111.
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].