Heelsum - Klezmore speelt klezmer muziek: de traditonele muziek van de oost-Europese en Sefardische Joden uit de vorige eeuw., voortdurend achtergesteld en gediscrimineerd, met een eigen geloof, taal en muzikale cultuur.
Klezmerbands leidden vaak een zwervend bestaan, hun muziek is vaak swingend om op te dansen, maar kan ook melancholisch zijn om bij weg te dromen. Maar er is meer: Klezmore speelt ook Roma-en Balkanmuziek:
klezmore.comWaardering
Het concert is zondag 26 oktober aanvang 15.00 uur. In de pauze of na afloop is er koffie/thee. Tevens is het de laatste dag dat de expositie “ Leather Art “ te zien is in het kerkje.
De concerten, georganiseerd door Stichting Kerkje op de Heuvel zijn vrij toegankelijk voor een ieder, na afloop vragen zij een €€ waardering.
♦♦♦
Renkum.nieuws.nl richt zich op
berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat
onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij
je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met
Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].