Op zondag 27 april 2025 – Beloken Pasen – vindt het wereldwijde feest van de Goddelijke barmhartigheid NIET in de Mariabedevaartskerk Renkum plaats, maar dit jaar in de r.k.-kerk Virgo Maria Regina aan de Heelsumseweg 1, 6721 GP te Bennekom!
Je bent van harte welkom van 15.00 tot 17.00 uur.
Jezus heeft tegen de heilige zuster Faustina in een visioen gezegd dat Hij wil dat op de zondag na Pasen het feest van de Goddelijke Barmhartigheid wordt gevierd. Door op deze dag te gaan biechten en de Heilige Communie te ontvangen, zal je volledige vergeving van zonden en straf ontvangen. Gelovigen worden uitgenodigd om deze bijzondere genaden in ontvangst te nemen.
Het programma begint met het Heilig Uur om 15.00 uur met de Rozenkrans van de Goddelijke Barmhartigheid bij het bijzondere genadeschilderij van de barmhartige Jezus. Tevens is er uitstelling van het Allerheiligst Sacrament met biechtgelegenheid.
Er zal gedurende het gehele programma een priester beschikbaar zijn voor biechtgesprekken. Om 16.00 uur is de Eucharistieviering met als celebrant priester K. Smits uit Utrecht (bekend van Radio Maria).
Het programma wordt muzikaal begeleid door het bekende duo Magnificat uit Utrecht. Na afloop is er een gezellige ontmoeting met koffie, thee en snacks in de zaal van deze kerk.
De r.k.-kerk is met bus 86 vanaf Wageningen en Ede goed bereikbaar, uitstaphalte is Bart van Elstplantsoen te Bennekom ( 3 minuten lopen).
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].