
Renkum - Op zondag 1 februari a.s. zal in Mariabedevaartsoord Renkum, Dorpsstraat 1 het feest van Maria Lichtmis worden gevierd.
Het programma begint om 15.00 uur met uitstelling Heilig Sacrament, en het gebed van de goddelijke barmhartigheid, gevolgd door het Rozenkransgebed, en enkele gebeden van de heilige Don Bosco. Om 16.00 uur begint de Lichtprocessie met aansluitend de eucharistieviering. Celebrant is priester Koos Smits uit Utrecht.
Na de viering wordt iedereen uitgenodigd om twee zegeningen te ontvangen, namelijk:

Don Bosco
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
