Poëzie bij Kunstdorp Wolfheze

20 apr , 17:50Kunst&Cultuur
cafe april
Lieke van Rooijen en René Turk
WOLFHEZE - Op vrijdag 24 april is er een bijzondere poëzie-avond tijdens het maandelijkse Kunstcafé in Kunstdorp Wolfheze met Lieke van Rooijen en René Turk.
Lieke en René zijn beiden schrijfdocent en twee van de drijvende krachten achter Open Taalpodium Zinbiose in Oosterbeek. René is light verse-dichter (light verse-gedichten hebben een wat lichtere, meer speelse toon), Lieke schrijft poëtische teksten in vrije vorm.

Mee denken

Tijdens het Kunstcafé onderzoeken zij op theatrale wijze de vraag wat poëzie nu eigenlijk is. Aangezien ook zij geen alwetenden zijn, doen ze een beroep op de bezoekers om ‘in stijl’ mee te denken over deze vraag. Ze hopen iedereen én zichzelf te verrassen. Lieke en René kijken ernaar uit je te mogen ontmoeten!
De avond vindt plaats op de vertrouwde locatie: Wodanseck, Duitsekampweg 45, Wolfheze. Zaal open vanaf 20.00 uur; het programma start om 20.15 uur en tot 22.00 uur wordt het een avond taalplezier. 
Meer informatie is te vinden op de website: kunstdorpwolfheze.nl en een aanmelding van tevoren is fijn: [email protected].

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading