Wolfheze - Op vrijdag 26 september trakteert het Kunstcafé j op een bijzondere muzikale ervaring: een gratis workshop funky cajon spelen, onder leiding van percussionist Christine Schukking.
Tijdens deze workshop ontdek je de vele klanken van dit veelzijdige instrument en leer je hoe je samen verrassende ritmes kunt creëren. In korte tijd verandert de groep in een swingend ritmetandem – een vrolijke en energieke happening waarin plezier centraal staat. Muzikale ervaring is absoluut niet nodig, alleen zin om mee te doen!
Er zijn 15 cajons beschikbaar; wie zeker wil zijn van een instrument kan zich vooraf aanmelden. Liever luisteren en meegenieten? Ook dan ben je van harte welkom om deze muzikale avond bij te wonen.
Zoals altijd biedt het Kunstcafé daarnaast volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te inspireren, in de vertrouwde, gezellige ambiance.
Meer informatie vind je op de website: kunstdorpwolfheze.nl
Je bent van harte uitgenodigd op de vertrouwde locatie: Wodanseck, Duitsekampweg 45, Wolfheze van 20.00-22.00 uur. De workshop start om 20.15 uur en duurt ongeveer een uur. Toegang gratis.
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].