Overwegend droog weer komende week

13 apr , 6:50Natuur
spring-g426786d50-1920-lente
Pixabay
Komende week is het overwegend droog weer. Richting volgend weekend gaan de temperaturen verder omhoog.
Maandag begint grijs en bewolkt. In de middag is een lichte bui mogelijk. Tijdens droge perioden wordt het 14 graden. Als het regent is het een paar graden kouder. In de nacht naar dinsdag koelt het af naar 2 graden.

Zonnig

Het wordt dinsdag een zonnige dag. In het noordoosten is het eerst bewolkt, maar de wolkenvelden trekken snel weg. In het binnenland ontstaan soms stapelwolken. Het wordt 13 graden aan de kust tot 16 graden in het midden, oosten en zuiden.
De dagen daarna is het vaak droog en aangenaam lenteweer met wolken en zon. Af en toe is er kans op een enkele bui. Richting het weekend gaan de temperaturen verder omhoog. De temperatuur stijgt gemiddeld naar 17 graden op woensdag en donderdag. Vrijdag kan het nog iets warmer worden.

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading