De zomerkleding mag uit de kast, want het belooft een zomers warm en zonnig Pinksterweekend te worden.
Zaterdag wordt een zonnige dag. In de middag kan meer stapelwolken ontstaan in het noorden en westen van het land. Vooral in het noorden kan hieruit een enkele bui ontstaan. De maxima liggen tussen de 23 en mogelijk 30 graden in het zuidoosten van het land.
Pinksterdagen
Ook tijdens de pinksterdagen houdt het zomerse weer aan. De zon schijnt volop en het blijft warm, met temperaturen tussen de 25 en 30 graden. Alleen aan de kust kan het koeler zijn door een zeewind en blijft de temperatuur steken rond de 20 graden.
Ook na de pinsterdagen blijft het droog en zonnig. Door een wind uit het noorden dalen de temperaturen naar 17 tot 22 graden.
♦♦♦
- Blijf
op de hoogte via Facebook, Instagram of
via de nieuwsbrief, inschrijven
kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal
(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
Renkum.nieuws.nl richt zich op
berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat
onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij
je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met
Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].