Zonnige lenteweek met oplopende temperaturen

26 apr , 23:30Natuur
blauwe lucht, Ooievaar, Alexas_Fotos Pixabay
Komende week wordt het zonnig weer, waarbij de temperaturen vanaf dinsdag omhoog gaan. Dinsdag wordt een droge en zonnige dag.
De dag begint nog met bewolking, maar al vrij snel lost deze op. De wind draait naar de (noord)oosthoek op, waardoor de temperatuur verder oploopt dan de voorgaande dagen. Uiteindelijk wordt het zo’n 16 graden in het noordwesten tot lokaal 21 graden in het zuidoosten.

Mooi lenteweer

De dagen daarna verandert er weinig aan het weerbeeld. Strakblauwe luchten en weinig wind zorgen voor mooi lenteweer. Vanuit het zuiden wordt warmere lucht aangevoerd. Woensdag wordt het op grote schaal 20 graden of warmer in ons land en op vrijdag is het zelfs niet uitgesloten dat we lokaal een zomerse 25 graden halen.
Daarmee is het zacht voor de tijd van het jaar. Eind april zijn volgens Weeronline 15 tot 17 graden normale waarden.

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading