
De scholiere van het Dorenweerd College die vorige week woensdag aangereden werd, is haar fiets kwijt. Meegenomen terwijl zij in het ziekenhuis lag.
Dit meldt de Gelderlander vandaag. Nadat Djan vorige week op de Utrechtseweg werd aangereden door een van haar leraren en zij daardoor naar het ziekenhuis moest, is ze bont en blauw. Ze heeft wonden in haar gezicht en een zware hersenschudding maar het ergste vindt ze, dat ze haar mooie 'vintage' fiets nu kwijt is.
De fiets bleef achter toen zij naar het ziekenhuis moest. Haar toegesnelde vader mocht de fiets niet meenemen omdat de verkeerspolitie nog onderzoek wilde doen. De politie liet later weten dat zij de beschadigde fiets hadden achter gelaten bij een bewoner aan de Utrechtseweg, maar toen vader Theo daar aan kwam, was de fiets al weg!
Iemand had de fiets opgehaald. Die persoon had gevraagd aan de bewoner of de fiets van hem was, waar hij ontkennend op antwoordde en achtereenvolgens bleek de fiets verdwenen. Wie deze persoon was, weet niemand.
De oranje 'vintage fiets werd speciaal voor Djan gemaakt met onderdelen van oude fietsen en is haar dus erg dierbaar. De fiets is opvallend genoeg om gezien te zijn, mocht je wat weten dan kun je de politie bellen via 0800-6070 of Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000