Moeilijk blusbare brand bij Parenco maandagmiddag

09 mei 2016, 16:32Nieuws
parenco
Renkum Nieuws
Maandagmiddag na half twee brak er brand uit bij Parenco in een hal waar sloopwerkzaamheden bezig waren. De brandweer rukte met groot materieel uit en ook een ambulance kwam ter plekke.
De brand was niet heel groot, maar moeilijk te bereiken. Volgens de brandweer woedde het vuur in de schachten en was er binnen flinke rookontwikkeling. De brandweer maakte daarom gaten in muren zodat de rook kon ontsnappen. Aan de buitenkant was bijna niets te merken van de brand. Twee uur later, ca 15:30, werd brandmeester gegeven. Tegen half vijf was de brand geblust.
Er waren geen mensen in de hal en er raakte gelukkig niemand gewond. De ambulance was voor de zekerheid opgeroepen. Omdat de hal gesloopt wordt, is de schade beperkt gebleven.

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading

Loading articles...

Loading