
Renkum - Op kerstavond wordt op het plein voor de Onze Lieve Vrouw Ten Hemelopneming-kerk het verhaal verteld van de geboorte van Jezus. Kinderen en volwassen spelen het verhaal na.
Er is een stal met schapen, een ezel, en nog meer dieren. Vanaf ongeveer 16.30 uur mag je de dieren komen aaien.
Na afloop van het verhaal, dat ongeveer 25 minuten duurt, is iedereen uitgenodigd voor een kort programma in de kerk. Daar zingen we bekende kerstliederen die worden begeleid door de Renkumse muziekvereniging Eendracht, tussendoor lezen kinderen enige kerstgedachten en voorbeden voor.
Tenslotte sluiten ze af met een gezellig samenzijn met warme chocolademelk, Glühwein en iets lekkers. Ondertussen kun je in de kerk een kaars opsteken en een kijkje nemen bij een nagebouwd (miniatuur) Bethlehem bij een grote kijktafel met allemaal kerststalletjes in allerlei soorten en maten.
De avond begint om 17:00uur en je vindt de kerk aan de Dorpsstraat nr 1 in Renkum
Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].




