Tangosalon in Filmhuis Oosterbeek

15 jun 2016, 11:31 Nieuws
tango libre trailer e poster del dramma di frdric fonteyne 3
Filmposter

Filmhuis Oosterbeek maakt op 21 juni de vloer vrij voor een heuse tangosalon. In samenwerking met Centaur Cheiron Tangosalon uit Arnhem organiseert Filmhuis Oosterbeek een tango avond in Argentijnse stijl.

Met een dj die zinderende tangomuziek speelt en de tangofilm Tango Libre vooraf om alvast in de sfeer te komen.

Tango Libre is een Belgische tragikomedie uit 2012 van Frédéric Fonteyne. Jean-Christophe is een cipier. Hij is een man zonder verhaal die zich verschuilt achter de regels. Zijn enige fantasie is tangodansen. Op een avond tijdens de dansles ontmoet hij Alice, waar hij samen mee danst.

De volgende dag ontmoet hij haar weer in de bezoekersruimte van de gevangenis wanneer zij haar echtgenoot bezoekt in de gevangenis waar hij werkt. Hij raakt in haar gecompliceerde romantische leven betrokken. Ondertussen leren de gevangen de tango.

De Tangosalon is op 21 juni en start om 19.00 uur. De avond eindigt om 24.00 uur. Reserveren is aan te raden en kan via www.filmhuisoosterbeek.nl .