Oosterbeek - Sommige mensen hebben geen of heel weinig computerervaring. Ze hebben nog nooit een computer aangeraakt of voelen zich niet zeker genoeg om op internet te gaan.
De Zoomerij ondersteunt mensen die hun internet- en computervaardigheden willen verbeteren met verschillende programma's, waaronder Klik & Tik. In de gemeente Renkum zoekt de Zoomerij vrijwilligers die daarbij willen helpen. Iets voor jou?
Wat ga je doen?
Als vrijwilliger Klik & Tik ontvang je de deelnemers en ondersteun je ze bij de lessen. De deelnemers werken in hun eigen tempo en op hun eigen niveau. Je zorgt je voor een prettige sfeer en je helpt de deelnemers computervaardig te worden. Het gaat om een vrijwilligerstaak voor 2 uur per week of meer.
Voor deze taak is het belangrijk dat je affiniteit hebt met computers en nieuwe digitale ontwikkelingen, digitaal vaardig bent, dat je geduldig bent en het fijn vindt om anderen te helpen. En dat je bereid bent om dat te doen op locatie Oosterbeek van de Zoomerij.
Meer informatie en aanmelden
De volledige omschrijving van de vacatures vind je op
dezoomerij.nl/vacatures. Je kunt je daar ook online aanmelden. Wil je eerst even persoonlijk contact? Bel dan met Inge de Haas, mediacoach van de Zoomerij, tel. 085 - 018 43 62 of stuur een mailtje naar
[email protected].
♦♦♦
Renkum.nieuws.nl richt zich op
berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen,
wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil
jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met
Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].