Inbrekers Oosterbeek crashen met de auto op de vlucht voor politie

05 jan , 22:10 112
05-01 Oosterbeek Bennekom 2
Persbureau Heitink

Oosterbeek/Bennekom - De politie kreeg om 04:00uur een melding van een inbraak in een cosmeticawinkel in Oosterbeek. Na de inbraak gingen ze er vandoor maar de politie zat hen op de hielen.

Wegscheuren voor de politie terwijl er sneeuw ligt is niet echt een goede beslissing. De auto crashte dus.

Gestolen

Bij de winkel aan de Utrechtseweg was een raam ingeslagen in de nacht van zondag op maandag. De toegesnelde agenten merken een verdacht voertuig op die er vandoor ging en zetten de achtervolging in. In Bennekom nam de vluchtauto de rotonde bij de Bosweg maar sloeg daarbij om en belande op het fietspad van de Kierkampseweg. Daar kwam de auto tegen een boom tot stilstand, een kwartier na de inbraak.

Een inzittende werd meteen gearresteerd, de tweede moest eerst uit de auto gehaald worden door de brandweer, was gewond en moest naar het ziekenhuis. Daar is hij alsnog gearresteerd. De auto had een Zwitsers kenteken en bleek gestolen. In de wagen lagen een aantal gestolen Nederlandse kentekenplaten.

Een 33-jarige man bestuurde de auto en zijn bijrijder was een minderjarige jongen volgens Omroep Gelderland. In de cosmeticazaak is het één en ander buitgemaakt maar wat precies is niet bekend.

Zowel de inbraak als de crash is in onderzoek bij de politie.

05-01 Oosterbeek Bennekom
Persbureau Heitink

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].