Tosti-ijzer zorgt voor flinke rookontwikkeling in Renkum

17 mei , 17:34112
17-5 flatbrand renkum
Persbureau Heitink
RENKUM - Zondagmiddag om 16:26 uur werd de brandweer Renkum/Heelsum gealarmeerd voor een flatbrand op de Nieuwe Keijenbergseweg in Renkum. Gelukkig bleek het geen brand maar wel flinke rook.
De bewoner had zijn tosti-ijzer aangezet en was vervolgens in slaap gevallen. Hierdoor ontstond er flinke rookontwikkeling in de woning.

Gebonk

De bewoner werd wakker door het gebonk op de deur. Hij werd in de ambulance nagekeken op rook inhalatie. Het is niet duidelijk of hij ook vervoerd werd naar het ziekenhuis.

♦♦♦

Renkum.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Renkum Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading